O nás

O nás a o Oxygen Advantage.

Ahojte priaznivci dýchacej techniky Oxygen Advantage,

Žijeme vo svete plnom nových tréningových metód, vedeckých výskumov a spôsobov trénovania, ktoré tu doteraz neboli alebo aj boli, len zostali prehliadnuté.

Dýchacím technikám sa venujeme už niekoľko rokov a najviac zo všetkých nás zaujala technika dýchania Oxygen Advantage.

V Oxygen Advantage je skvelá práve jednoduchosť techniky, ktorú môžeme aplikovať v bežnom živote a hlavne v športe. Náš inštruktor Pavol Grman, PhD. pôsobí ako Master Inštruktor na Slovensku a semináre o technike Oxygen Advantage vykonáva pre záujemcov z Česka, Grécka či zvyšku Európy.

 

Okrem iného sa venujeme sa fyzioterapii, funkčnému tréningu, otužovaniu a regenerácii v pohybovo-regeneračnom centre DEVA.

Vzdelávame sa v uznávaných svetových inštitúciách, ktoré svoje poznatky majú vedecky podložené a pomáhajú ľudom a športovcom zlepšovať ich zdravie a športový výkon.

Aj my sme boli profesionálni športovci, a mali sme načítaných veľa vecí, ale aj tak sme sa nevyhli chybám, ktoré viedli k úrazom. Napríklad nedostatočnou kompenzáciou, regeneráciou a nastavením dýchania.

Veríme, že tu nájdete hodnotné informácie ohľadom dýchania a samozrejme dúfame, že to prispeje k vášmu lepšiemu životnému štýlu. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Patríme pod pohybovo-regeneračné centrum DEVA, o ktorom si môžete prečítať viac na www.devagym.sk

Pavol Grman Oxygen Advantage

Sme jediné pohybovo – regeneračné centrum na Slovensku, ktoré získalo najvyššiu certifikáciu od Patrika McKeowna, zakladateľa Oxygen Advantage a môže školiť trénerov a záujemcov o inštruktorský certifikát. Vďaka Master Instructor Pavol Grman, tak môžeme na Slovensku šíriť skvelú techniku dýchania Oxygen Advantage. 

Naviac sú naše programy a workshopy sú obohatené o poznatky z fyzioterapie, biomechaniky dýchania a aktivácie hlbokého stabilizačného systému.

Služby a odborné poradenstvo, ktoré ponúkame môžete využiť aj vy. Nájdete nás v Pohybovo – regeneračnom centre DEVA Gym v Topoľčanoch ale aj v Dubnici nad Váhom.

Veríme, že s našimi produktami a službami, ktoré predávame, ste a budete maximálne spokojní.