Programy Oxygen Advantage

Programy Oxygen Advantage prebiehajú všetky podľa individuálneho systému daného programu. Taktiež prebiehajú na našej hlavnej platforme pohybovo regeneračného centra DEVA – devagym.sk 

Vyberte si tie, ktoré vám najviac vyhovujú a naučte sa techniku dýchania Oxygen Advantage.

Pre začiatočníkov určite odporúčame najskôr online program s názvom Akadémia dýchania, v ktorom sa účastníci dostanú na mesiac do členskej zóny a za 4 týždni pri dodržiavaní programu zlepšia kvalitu svojho dýchania. Naučia sa základy funkčného dýchania a dýchacie cvičenie do denného života proti stresu, dýchavičnosti, na zvýšenie energie a zlepšenie koncentrácie a spánku. A ešte omnoho viac.

Pre tých, ktorí to myslia vážne a sú aktívni rekreační alebo profesionálny športovci, odporúčame individuálny online program špeciál. Je to kompletný tréning dýchania Oxygen Advantage obsahujúci aj dýchacie cvičenia simulácie vysokohorského tréningu. 

Programy Oxygen Advantage obohacujeme o naše poznatky a skúsenosti s fyzioterapie a biomechaniky dýchania. Máme veľa spokojných klientov a veríme, že aj vy sa k nim pridáte. 

Akadémia dýchania

Program akadémia dýchania je interaktívny intenzívny proces, počas ktorého sa spoločne naučíme otestovať, správne nastaviť dýchanie a naučiť sa dýchacie cvičenia, ktoré nám pomôžu k zvýšeniu výkonu, skvalitnenia spánku, zlepšeniu koncentrácie a kreativite. Dýchacie cvičenia tiež pomáhajú proti stresu a pocitom úzkosti. Sú založené na technike dýchania Oxygen Advantage a doplnené o niekoľko biomechanických aspektov z fyzioterapie.

Oxygen Advantage individuálny online program špeciál

Technika Oxygen Advantage bola vyvinutá počas niekoľkých rokov skúmania Patrickom McKeownom, odborníkom na dýchanie. Ľudia, rekreační športovci, či vrcholoví využívajú túto techniku a majú s ňou dobré výsledky a skúsenosti. Olympijskí atléti, MMA bojovníci, bežci, futbalisti či hokejisti nachádzajú čoraz viac miesto pre trénovanie dýchania vo svojom tréningovom procese. Nižšie nájdete aj ich referencie.