Kontakt Oxygen Advantage

Oxygen Advantage – technika dýchania nielen pre športovcov

KONTAKT OXYGEN ADVANTAGE

Telefónne číslo

+421 911 335 119

Email

info@devagym.sk

Oxygen Advantage je jeden z projektov, ktoré patria pod pohybovo-regeneračné centrum DEVA.

Viac informácií o pohybovo-regeneračnom centre nájdete na www.devagym.sk

V prípade, že sa chcete dozvedieť niečo viac o nás, pozrite sa na túto stránku.

Pavol Grman Oxygen Advantage

Technika dýchania Oxygen Advantage sa zameriava hlavne na športovcov, avšak svoje uplatnenie nachádza aj pre nešportujúcich ľudí, Zlepšiť kvalitu svojho dýchania je dôležité pre každého. Tréningami Oxygen Advantage dokážeme nielen zlepšiť funkčnosť dýchania, ale hlavne si vieme zvýšiť svoj výkon, výdrž a koncentráciu, ktorá sa často v dnešnej dobe stráca. Okrem toho pri zaradení dýchacích cvičení Oxygen Advantage do každodenného života pocítite zvýšenie energie, kvalitnejší spánok a na rannú únavu môžete tiež zabudnúť.

Zmeny dýchacích stereotypov najmä pokiaľ sú dysfunkčné prinesú človeku citeľnú pozitívnu zmenu. Ďalšími silnými výhodami, ktoré dýchacie cvičenia prinášajú je zbavenie sa stresu, zníženie dýchavičnosti, zlepšenie kapacity pľúc a zvýšenie príjmu kyslíka do tkanív, svalov a buniek. Posilnenie bránice, nášho hlavného dýchacieho svalu, zlepší vytrvalosť pri jednoduchej, ale aj náročnej fyzickej aktivite.

Sme jediné pohybovo – regeneračné centrum na Slovensku, ktoré najvyššiu certifikáciu od Patrika McKeowna, zakladateľa Oxygen Advantage a môže školiť trénerov a záujemcov o inštruktorský certifikát. Vďaka Master Instructor Pavol Grman, PhD. tak môžeme na Slovensku šíriť túto skvelú techniku dýchania. 

Navyše naše programy a workshopy sú obohatené o poznatky z fyzioterapie, biomechaniky dýchania a aktivácie hlbokého stabilizačného systému.

Naše služby a odborné poradenstvo, ktoré poskytujeme môžete využiť aj vy. Nájdete nás v Pohybovo – regeneračnom centre DEVA Gym v Topoľčanoch a v Dubnici nad Váhom.

Veríme, že s našimi produktami a službami, ktoré predávame, ste a budete maximálne spokojní.

Chcete vedieť aj niečo o nás? Prečítajte si kto sme.