Podcasty Oxygen Advantage

Vypočujte si viaceré podcasty Oxygen Advantage od Patricka McKeowna, v ktorých sa dozviete vždy zaujímavé informácie. Všetko v anglickom jazyku.

Podcasty Oxygen Advantage

Podcasty za posledné roky zažívajú obrovskú popularitu. Oxygen Advantage spolu s Patrickom McKeownom nahrávajú rozhovory u rôznych tiež zaujímavých hostí, ktorí prinášajú vždy zaujímavé otázky a vzniká tak zaujímavý rozhovor na dobre úrovni.

Ľudia, ktorí pozvali Patricka k rozhovoru sú veľmi zaujímavé svetové osobnosti ako napríklad James Nestor – novinár a sisovateľ, autor knihy The Breath, Peter Lakatos – Master inštruktor pre Maďarsko alebo aj s profesionálnym tenistom Danielom Palssonom o tom, ako byť šťastný a zdravý ako profesionálny športovec. Nezabudnite si pozrieť aj naše programy a zistiť, ktorý je vhodný pre vás.

Správne dýchanie je jedným z najdôležitejších pilierov zdravia, napriek tomu, väčšina z nás ho berie ako samozrejmosť. Vo využívaní svojho dychu v prospech vlastného fyzického či psychického zdravia sa skrýva obrovský potenciál.

Technika dýchania Oxygen Advantage sa zameriava hlavne na športovcov, avšak svoje uplatnenie nachádza aj u nešportujúcich ľudí. Zvýšiť kvalitu svojho dýchania je dôležité pre každého. Tréningami Oxygen Advantage dokážeme nielen zlepšiť funkčnosť dýchania, ale hlavne si vieme zvýšiť svoj výkon, výdrž a koncentráciu, ktorá sa často v dnešnej dobe stráca. Okrem toho pri zaradení dýchacích cvičení Oxygen Advantage do každodenného života pocítite zvýšenie energie, kvalitnejší spánok a na rannú únavu môžete tiež zabudnúť. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Chcete vedieť viac o Oxygen Advantage?

Stiahnite si bezplatne e-book o technike dýchania Oxygen Advantage, v ktorom nájdete aj dýchacie cvičenia